Goodgame | Angry Birds hra online | Winx Club hry | Monster High hry | Omalovánky | Nejhledanější hry | RSS

Zapomněl/a si své heslo?
Informace o online hře Ace Ventura

Game thumbnail
1694 x spuštěno
Datum přidání:
Popis online hry: Ace Ventura patří mezi online výherní automaty s filmovou tématikou. Je skvělou alternativou nejen pro fanoušky hollywoodské klasiky, ale i pro ty, kteří chtějí své hraní nějakým způsobem ozvláštnit. Hra se inspirovala komedií z roku 1994 se stejným názvem.

V příběhu o zvířecím detektivovi zazářil Jim Carrey a na jeho obličej natrefíte i v tomto automatu. A nejen jednou, symbolů s Jimem v různých vtipných situacích je tam opravdu nepočítaně. Každý z nich vám může vynést obrovské výhry.

Automat nabízí 243 způsobů jak vyhrát. Kdykoli natrefíte na výherní kombinaci, ozve se znělka, která vás na výhru upozorní. Znělka se liší na základě toho, jaké symboly vytočíte. Hra působí opravdu zábavným a uvolňujícím dojmem a je skvělou alternativou pro ty hráče, které už nebaví obyčejné sloty.

Zahrajte si automat Ace Ventura zdarmaVyzkoušejte si tento výherní automat zdarma a otestujte všechny jeho funkce. Jeho free verze vám odhalí všechny jeho výherní symboly a vy si příběh o zvířecím detektivovi buď zamilujete, nebo se rozhodnete pro jinou alternativu.
Ovládání online hry: myší
Štítky: Žádné
Celkové hodnocení onlinovky Ace Ventura:
Rating starRating starRating starRating starRating star
Tvé hodnocení onlinovky:
Přihlásit se pro hodnocení onlinovky
Líbí se mi - Facebook

Komentáře k online hře Ace Ventura

comments powered by Disqus
Další online hry zdarma na Hernibox.cz
Unable to open file!