Goodgame | Angry Birds hra online | Winx Club hry | Monster High hry | Omalovánky | Nejhledanější hry | RSS

Zapomněl/a si své heslo?
Informace o online hře Diamond Bet Roulette

Game thumbnail
749 x spuštěno
Datum přidání:
Popis online hry:

Diamond Bet RouletteDiamond Bet Roulette je prémiová verze rulety, se kterou se jako jediný pyšní Playtech. Jedná se o velmi speciální hru, která nabízí zvláštní funkci - vsadit si můžete nejen na černé a červené čísla a nulu, ale i na diamant.

Diamantová sázkaHra se vyznačuje minimalismem a jednoduchým uspořádáním žetonů. Sázky si uzavřete okamžitě, přičemž si můžete vybrat, zda chcete vsadit menší částku nebo zariskovat a zahrajete si o větší peníze.

Symbol diamantu má v tomto případě velmi podobnou funkci jako dvojitá nula v Americké ruletě. Když si však vsadíte "diamantovou sázku", vaše výhra bude podstatně vyšší. Výherní částka se může ještě zvýšit díky druhému, vnějšímu kolu rulety. Právě sázka na symbol diamantu odemyká možnost získat jackpot, který bude až 100-násobkem vaší sázky. U ostatních číslech není možné získat takovou vysokou výhru.

Zahrajte si hru zdarmaPokud vás baví ruletové hry, není důvod Diamond Bet Roulette vynechat. Na ty, kteří se nebojí zariskovat čekají pořádně sumy! Pokud si však nejste úplně jistý, vyzkoušejte si ji nejprve zdarma. Pak vám už nic nebude stát v cestě za výhrou.
Štítky: Žádné
Celkové hodnocení onlinovky Diamond Bet Roulette:
Rating starRating starRating starRating starRating star
Tvé hodnocení onlinovky:
Přihlásit se pro hodnocení onlinovky
Líbí se mi - Facebook

Komentáře k online hře Diamond Bet Roulette

comments powered by Disqus
Další online hry zdarma na Hernibox.cz
Unable to open file!