Goodgame | Angry Birds hra online | Winx Club hry | Monster High hry | Omalovánky | Nejhledanější hry | RSS

Zapomněl/a si své heslo?
Informace o online hře Golden Tour

Game thumbnail
1995 x spuštěno
Datum přidání:
Popis online hry: Jedním z netradičních výherních automatů je Golden Tour, za kterým stojí tvůrci ze společnosti Playtech. Přestože se jedná o minimalistický a jednoduchý online slot, jeho téma vás možná zaskočí. Všichni fanoušci golfu zvedněte ruku!

Grafika je velmi jednoduchá a čistá, ale dávka zábavy mu rozhodně nechybí. Výherní kombinace se počítají z pravé i z levé strany, což znamená, že šance na výhru jsou dvojnásobné. Na válcích se točí golfové vozíky, hole, míčky a všelijaké zvířata, se kterými se můžete setkat na golfovém hřišti. Tři kachny, krtci nebo ryby v jedné řadě spouštějí bonusové kolo a až tehdy se začne boj o ty největší výhry. V bonusovém kole je vaším úkolem trefit jamku. Vyberte si náčiní, se kterým budete střílet a v případě úspěchu se vám na účet připíše pěkná sumička.

Golden Tour zdarma

Online hru Goden Tour si můžete vyzkoušet i zdarma. Pár krát přetočíte válce a určitě zjistíte, že má co nabídnout. Hráči si oblíbili její rychlost, plynulost a zajímavou tematiku, která ji odlišuje od ostatních online automatů.
Ovládání online hry: myší
Štítky: Žádné
Celkové hodnocení onlinovky Golden Tour:
Rating starRating starRating starRating starRating star
Tvé hodnocení onlinovky:
Přihlásit se pro hodnocení onlinovky
Líbí se mi - Facebook

Komentáře k online hře Golden Tour

comments powered by Disqus
Další online hry zdarma na Hernibox.cz
Unable to open file!