Goodgame | Angry Birds hra online | Winx Club hry | Monster High hry | Omalovánky | Nejhledanější hry | RSS

Zapomněl/a si své heslo?
Informace o online hře Wooden Fruits

Game thumbnail
2688 x spuštěno
Datum přidání:
Popis online hry: Automat Wooden Fruits patří mezi ovocné výherní automaty, jako například i nejoblíbenější, klasický automat Crazy Fruits, které se do dnes těší obrovské oblibě. Na válcích se točí hrozny, kyselé citróny, obrovské melouny a mnoho jiného. Design vás však překvapí - celá hra je totiž zasazena do prostředí lesa.

Stromy, dřevorubci a ovoce sice k sobě dohromady velmi nejdou, ale tvoří skvělý základ pro pořádné výhry. Automat má 3 válce, 3 řádky a 27 výherních linii. Pokud se na jedné z nich ocitnou tři stejné symboly, vaše sázka se znásobí.

Ve hře nechybí ani Wild symbol, který znázorňuje dřevorubec v okně. Nahradí jakýkoliv symbol, který potřebujete doplnit do výherní linie. Tři takové symboly dokážou několikanásobně zvýšit vaši sázku.

Woooden Fruits zdarma

S Wooden Fruits si užijete kopec zábavy. Vizuál je doplněn pestrou škálou zvuků, která vás při hraní určitě rušit nebude. Tento online automat si můžete vyzkoušet i zdarma, pokud byste jen přece chtěli zkusit ovocnou klasiku nezapomeňte na Crazy Fruits. Zjistěte na vlastní kůži, jak velké sumy vám dokáže přinést ovoce.
Ovládání online hry: myší
Štítky: Žádné
Celkové hodnocení onlinovky Wooden Fruits:
Rating starRating starRating starRating starRating star
Tvé hodnocení onlinovky:
Přihlásit se pro hodnocení onlinovky
Líbí se mi - Facebook

Komentáře k online hře Wooden Fruits

comments powered by Disqus
Další online hry zdarma na Hernibox.cz
Unable to open file!