Goodgame | Angry Birds hra online | Winx Club hry | Monster High hry | Omalovánky | Nejhledanější hry | RSS

Zapomněl/a si své heslo?
Informace o online hře European blackjack GOLD

Game thumbnail
1113 x spuštěno
Datum přidání:
Popis online hry: Automatová hra European Blackjack Gold přináší skvělý hráčský zážitek, který si můžete vychutnat i vy. Jedná se opravdu o propracovanou blackjackového hru, ve které můžete získat nejednu slušnou výhru. Hra je vhodná i pro začínající hráče, protože nezatěžuje složitými funkcemi a postupy. Stačí, když se budete držet základních pravidel Blackjacku.

Sázka na klasikuEuropean Blackjack GOLD příjemným způsobem útočí na vaše smysly - vizuál i zvuky jsou nevtíravé a nic vás nebude rušit. I zde se setkáte s krupiérem, který rozdává karty. Postupujete jako při klasickém blackjacku, vaším úkolem je získat vyšší součet než má krupiér, přičemž nemůžete překročit součet 21. Pokud ho překročí váš protivník, okamžitě vyhráváte. Hra probíhá opravdu velmi plynule.

European Blackjack GOLD zdarmaA nejlepší nakonec - i tuto blackjackového verzi si můžete vyzkoušet nejdříve zdarma. Nechte se vtáhnout do děje, otestujte funkce a uzavřete pár sázek - a to vše bez toho, abyste zbytečně utráceli. Pak se můžete směle pustit do hry o reálné výhry do licencovaného online kasina.
Ovládání online hry: myší
Štítky: Žádné
Celkové hodnocení onlinovky European blackjack GOLD:
Rating starRating starRating starRating starRating star
Tvé hodnocení onlinovky:
Přihlásit se pro hodnocení onlinovky
Líbí se mi - Facebook

Komentáře k online hře European blackjack GOLD

comments powered by Disqus
Další online hry zdarma na Hernibox.cz
Unable to open file!